Korisnički Kontrolni Panel
Pogledajte svoj profil
Pogledajte svoje postove
ČPP
Prijavite se

Matematički forum na kojem možete da diskutujete o raznim matematičkim oblastima, pomognete drugima oko rešavanja zadataka, a i da dobijete pomoć kada vam zatreba


















Index stranica RAZNO ODMORIŠTE

Kurs astronomije

Offtopic teme o svemu i svačemu

Kurs astronomije

Postod Daniel » Sreda, 03. April 2013, 15:35

Ljubiteljima ove divne nauke lociranima u Beogradu i okolini, ovo bi moglo biti interesantno:
91. kurs astronomije za početnike - prolećni teorijski deo
Prolećni teorijski deo 91. kursa astronomije za početnike počinje u četvrtak, 4. aprila i trajaće do sredine juna 2013. godine. Predavanja se održavaju u Planetarijumu. Prijavljivanje za kurs nije potrebno.

Praćenje kursa je besplatno.
» Detaljan program (doc, 62.5kB)

http://adrb.org/index.php?lang=sl&page=main

Bio sam na par predavanja tokom prošlogodišnjeg kursa i mogu reći da sam oduševljen načinom na koji je to prezentovano – zanimljivo, duhovito, začinjeno raznim anegdotama i dosetkama. Ove godine idem na ceo kurs.
Ako još neko bude zainteresovan za slušanje ovogodišnjeg kursa – vidimo se tamo. :)
I do not fear death. I had been dead for billions and billions of years before I was born, and had not suffered the slightest inconvenience from it. – Mark Twain
Korisnikov avatar
Daniel  OFFLINE
Administrator
 
Postovi: 9300
Lokacija: Beograd
Zahvalio se: 5151 puta
Pohvaljen: 4951 puta

Sharuj ovu temu na:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on MySpace MySpace Share on Google+ Google+

Re: Kurs astronomije

Postod PocetnikSRB » Subota, 13. April 2013, 13:44

(Y) :)
Zaslužni forumaš
 
Postovi: 101
Zahvalio se: 48 puta
Pohvaljen: 12 puta

Re: Kurs astronomije

Postod Daniel » Utorak, 16. April 2013, 22:09

Za sutrašnje predavanje (Zemljina revolucija i njene posledice) dosad su dva člana ovog foruma izrazila interesovanje. Ja ću biti tamo sigurno (kao, uostalom, i na svakom predavanju), a ako još neko bude 'teo da se pridruži, nek izvoli. :)

(mapa)
I do not fear death. I had been dead for billions and billions of years before I was born, and had not suffered the slightest inconvenience from it. – Mark Twain
Korisnikov avatar
Daniel  OFFLINE
Administrator
 
Postovi: 9300
Lokacija: Beograd
Zahvalio se: 5151 puta
Pohvaljen: 4951 puta

Re: Kurs astronomije

Postod Milovan » Sreda, 17. April 2013, 21:58

Ja nažalost nisam mogao da dođem zbog nekih obaveza, iako sam imao nameru, pa se nadam da ću moći da prisutstvujem predavanju tokom nekog od narednih termina. :)
Korisnikov avatar
Milovan  OFFLINE
 
Postovi: 568
Zahvalio se: 356 puta
Pohvaljen: 704 puta


Povratak na ODMORIŠTE

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 32 gostiju


Index stranicaTimObriši sve kolačiće boarda
Danas je Petak, 29. Mart 2024, 01:23 • Sva vremena su u UTC + 1 sat
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod – www.CyberCom.rs