Korisnički Kontrolni Panel
Pogledajte svoj profil
Pogledajte svoje postove
ČPP
Prijavite se

Matematički forum na kojem možete da diskutujete o raznim matematičkim oblastima, pomognete drugima oko rešavanja zadataka, a i da dobijete pomoć kada vam zatreba


















Index stranica RAZNO ODMORIŠTE

Ostvaren cilj

Offtopic teme o svemu i svačemu
  • +2

Ostvaren cilj

Postod maxaa » Subota, 05. Oktobar 2013, 20:22

Hteo bih i ja da se zhvalim svim clanovima foruma koji su mi pomogli oko pripreme prijemnog za fakultet (koji na kraju nisam prosao, jer sam banalne stvari izgresio, da ne pricam sad o tome), forum mi je dostao pomogao, dosta stvari razjasnio, zahvaljujuci brzim i jasnim odgovorima pre svega autora foruma Daniela, a potom i ostalih clanova. Iako nisam u prvom navratu upisao ono sto sam hteo, na kraju sam to uspeo i ostvario cilj (jer se prosirila lista na ETF-u :D) tako da trud nije bio uzaludan da tako kazem.
Fax je poceo, i mogu reci da sam dosta uplasen zbog kolicine gradiva i tezine, ali Boze moj, sta je tu je da pokusamo. :D Jos jednom sve pohvale za forum i forumase, nastavljamo dalje. Pozdrav
Obrazovanje, to je ono, što ostane, nakon što osoba zaboravi sve, što je naučila u školi.
Albert Einstein
Korisnikov avatar
maxaa  OFFLINE
 
Postovi: 176
Lokacija: Beograd
Zahvalio se: 98 puta
Pohvaljen: 20 puta

Sharuj ovu temu na:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on MySpace MySpace Share on Google+ Google+
  • +1

Re: Ostvaren cilj

Postod Daniel » Subota, 05. Oktobar 2013, 20:39

MAJSTORE, ulepšao si mi veče ovom divnom vešću! :bravo: :respekt: Sve čestitke za postignut cilj, uz želje da se i svaki sledeći cilj koji zacrtaš isto tako ostvari. :)

Hvala za sve pohvale, a za faks ne brini, uvek u početku sve to izgleda mnogo strašnije nego što zaista jeste. ;) :D
I do not fear death. I had been dead for billions and billions of years before I was born, and had not suffered the slightest inconvenience from it. – Mark Twain
Korisnikov avatar
Daniel  OFFLINE
Administrator
 
Postovi: 9300
Lokacija: Beograd
Zahvalio se: 5151 puta
Pohvaljen: 4951 puta

Re: Ostvaren cilj

Postod maxaa » Subota, 05. Oktobar 2013, 20:50

Nadam se da je tako. Ali za sad mi se cini da je pretesko, fizika i matematika su sustiina na faxu, sve se vrti oko ta dva predmeta (OET je bukvalno zasnovan na njima), a meni je slabo predznanje iz fizike(u "Tesli" smo je imali u prve dve godine i ni jedan zadatak nisamo uradili, samo teorija radjena), pri tom ne mogu da kazem da sam jak sa matematikom, al pokusacju, jer me zanima to, vadim se izrekom "Nikad nije kasno". :D
Obrazovanje, to je ono, što ostane, nakon što osoba zaboravi sve, što je naučila u školi.
Albert Einstein
Korisnikov avatar
maxaa  OFFLINE
 
Postovi: 176
Lokacija: Beograd
Zahvalio se: 98 puta
Pohvaljen: 20 puta


Povratak na ODMORIŠTE

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju


Index stranicaTimObriši sve kolačiće boarda
Danas je Petak, 29. Mart 2024, 00:47 • Sva vremena su u UTC + 1 sat
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod – www.CyberCom.rs