Korisnički Kontrolni Panel
Pogledajte svoj profil
Pogledajte svoje postove
ČPP
Prijavite se

Matematički forum na kojem možete da diskutujete o raznim matematičkim oblastima, pomognete drugima oko rešavanja zadataka, a i da dobijete pomoć kada vam zatreba


















Index stranica MATEMATIČKI FORUM „MATEMANIJA“ – UOPŠTENO O RADU FORUMA PITANJA, PREDLOZI, ZAPAŽANJA...

Pomoc oko zadataka

Sve o radu foruma – pitanja, primedbe, predlozi itd.
Ova rubrika nije predviđena za zadatke, niti za bilo kakva pitanja u vezi s matematikom!

Pomoc oko zadataka

Postod Lago » Ponedeljak, 26. Februar 2018, 14:14

Zdravo,

Jel moze neko da mi pomogne oko ovih zadataka.Znam da su laki :besan: , ali nikako ne mogu da dobijem dato resenje.Hvala unapred :D

https://imgur.com/a/iQ9im

https://imgur.com/a/iQ9im
Lago  OFFLINE
 
Postovi: 5
Zahvalio se: 3 puta
Pohvaljen: 0 puta

Sharuj ovu temu na:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on MySpace MySpace Share on Google+ Google+
  • +1

Re: Pomoc oko zadataka

Postod Tinker » Ponedeljak, 26. Februar 2018, 15:27

Verujem da će i neko od admina to da ti kaže, ali uzmi lepo te zadatke, otvori posebne postove u odgovarajućim temama koje imaš na forumu, iskucaš ih u Latex-u i dobićeš odgovore siguran sam u to. Ja ću ti i lično pomoći da rešiš, ali pravila postoje na ovom forumu da bi se poštovala, pa bi bilo lepo da to i uradiš. :D

Edit: Ako ne znaš gde da nađeš pravilnik to ti je ovde, a uputstvo o Latex-u ovde.
Education is what remains after one has forgotten what one has learned in school - Albert Einstein
Tinker  OFFLINE
 
Postovi: 79
Zahvalio se: 54 puta
Pohvaljen: 35 puta

Re: Pomoc oko zadataka

Postod Daniel » Ponedeljak, 26. Februar 2018, 16:23

Upravo tako. Hvala, @Tinker. :)
Lock. :lock:
I do not fear death. I had been dead for billions and billions of years before I was born, and had not suffered the slightest inconvenience from it. – Mark Twain
Korisnikov avatar
Daniel  OFFLINE
Administrator
 
Postovi: 9300
Lokacija: Beograd
Zahvalio se: 5151 puta
Pohvaljen: 4951 puta


Povratak na PITANJA, PREDLOZI, ZAPAŽANJA...

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Index stranicaTimObriši sve kolačiće boarda
Danas je Četvrtak, 28. Mart 2024, 21:12 • Sva vremena su u UTC + 1 sat
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod – www.CyberCom.rs