Korisnički Kontrolni Panel
Pogledajte svoj profil
Pogledajte svoje postove
ČPP
Prijavite se

Matematički forum na kojem možete da diskutujete o raznim matematičkim oblastima, pomognete drugima oko rešavanja zadataka, a i da dobijete pomoć kada vam zatreba


















Index stranica MATEMATIČKI FORUM „MATEMANIJA“ – UOPŠTENO O RADU FORUMA PITANJA, PREDLOZI, ZAPAŽANJA...

Chat na forumu

Sve o radu foruma – pitanja, primedbe, predlozi itd.
Ova rubrika nije predviđena za zadatke, niti za bilo kakva pitanja u vezi s matematikom!

Chat na forumu

Postod Gamma » Utorak, 28. April 2015, 16:25

Ne znam sada hoće li se dopasti ova ideja ostalima. Ali ja mislim da bi trebalo uvesti chat na forumu. Ima stvari o kojima je bolje raspravljati na chat-u nego ovako po postovima. Samo tema bez veze gubi smisao zbog takvih postova.
Gamma  OFFLINE
 
Postovi: 1009
Zahvalio se: 183 puta
Pohvaljen: 239 puta

Sharuj ovu temu na:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on MySpace MySpace Share on Google+ Google+

Re: Chat na forumu

Postod Daniel » Sreda, 29. April 2015, 15:07

Razmislićemo o toj opciji. Mada, u principu, mislim da bi chat mogao dodatno opteretiti server, koji je već donekle opterećen Latexom.

Osim toga, oni koji žele da chatuju, uvek mogu preko PP-a razmeniti svoje fejsbuk kontakte radi korišćenja fejsbuk chata. Ili bilo koje druge društvene mreže.

Ali, što kažeš, čujmo i ostale šta o ovome misle.
I do not fear death. I had been dead for billions and billions of years before I was born, and had not suffered the slightest inconvenience from it. – Mark Twain
Korisnikov avatar
Daniel  OFFLINE
Administrator
 
Postovi: 9300
Lokacija: Beograd
Zahvalio se: 5151 puta
Pohvaljen: 4951 puta

Re: Chat na forumu

Postod MarkoL » Sreda, 29. April 2015, 15:47

Ako bi chat na forumu dodatno opteretio server, mislim da je najbolja alternativa koristiti spoljašnji grupni chat kao na primer

ChatStep ili recimo da se napravi grupa na WhatsAppu gde će administrator da prima samo kontakte sa foruma itd..
Marko L.
Korisnikov avatar
MarkoL  OFFLINE
 
Postovi: 28
Lokacija: Treviso/Italy
Zahvalio se: 39 puta
Pohvaljen: 7 puta

  • +1

Re: Chat na forumu

Postod desideri » Četvrtak, 30. April 2015, 12:31

Evo moje "vizije" chata na forumu:
Forumaš A: Ko je bio sinoć na Matemaniji?
Forumaš B: Bili Pera Mika i ja.
Forumaš A: Joško jel bio?
Forumaš B: Nije.
Predlažem da se pohvali @Bili, neviđeno je aktivan i uvek u društvu sa bar još dvojicom. A korisniku @Joško da se izrekne opomena, nikad ga nema.
Korisnikov avatar
Zaslužni forumaš
 
Postovi: 1542
Lokacija: Beograd
Zahvalio se: 1097 puta
Pohvaljen: 864 puta

Re: Chat na forumu

Postod Gamma » Četvrtak, 30. April 2015, 12:45

Desideri jednim dijelom si u pravu. Jeste da nas nema puno aktivnih, pa bi se chat rijetko koristio.
Gamma  OFFLINE
 
Postovi: 1009
Zahvalio se: 183 puta
Pohvaljen: 239 puta


Povratak na PITANJA, PREDLOZI, ZAPAŽANJA...

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Index stranicaTimObriši sve kolačiće boarda
Danas je Četvrtak, 28. Mart 2024, 18:53 • Sva vremena su u UTC + 1 sat
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod – www.CyberCom.rs