Korisnički Kontrolni Panel
Pogledajte svoj profil
Pogledajte svoje postove
ČPP
Prijavite se

Matematički forum na kojem možete da diskutujete o raznim matematičkim oblastima, pomognete drugima oko rešavanja zadataka, a i da dobijete pomoć kada vam zatreba


















Index stranica MATEMATIČKI FORUM „MATEMANIJA“ – UOPŠTENO O RADU FORUMA PITANJA, PREDLOZI, ZAPAŽANJA...

Vreme izmene posta

Sve o radu foruma – pitanja, primedbe, predlozi itd.
Ova rubrika nije predviđena za zadatke, niti za bilo kakva pitanja u vezi s matematikom!
  • +1

Re: Vreme izmene posta

Postod Ilija » Četvrtak, 21. Januar 2016, 12:24

Daniel je napisao:Au, kako od naizgled sasvim bezazlenog predloga ispade na kraju pravi nerešiv problem, poput trisekcije ugla :D (hm, da zovnemo ms.srkija da nam ovo časkom razreši? :think1: )

Da se ovako nastavilo, mislim da bismo zaista morali da zovemo nekog da pomogne. :D

Salu na stranu,
Daniel je napisao:Predlažem ovako, da tehnički mnogo ne komplikujemo – da svim korisnicima povećamo vreme edita na 15 minuta. To je stvarno maximalno što bih mogao, mada vrlo, vrlo, vrlo, vrlo nerado, da prihvatim.
@Ilija, to bi bilo, dakle, čak triput više od vremenskog roka koji bi po meni bio optimalan, a samo dvaput manje od vremenskog roka koji si ti predložio. :) Tako da mislim da je ovo s moje strane sasvim fer ponuda. :)
I naravno da ne bih ovako izašao u susret svakom forumašu, ali sam ipak imao u vidu tvoje zasluge na ovom forumu.

posto se ovde, na neki nacin, jedino meni izlazi u susret, bilo bi nezahvalno s moje strane da ne prihvatim. Tako da, tih 15 minuta svakako ce biti bolje i prakticnije. :D
The difference between stupidity and genius is that genius has its limits. — Albert Einstein
Ilija  OFFLINE
Zaslužni forumaš
 
Postovi: 505
Lokacija: Beograd, Srbija
Zahvalio se: 170 puta
Pohvaljen: 452 puta

Sharuj ovu temu na:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on MySpace MySpace Share on Google+ Google+

Re: Vreme izmene posta

Postod desideri » Četvrtak, 21. Januar 2016, 12:51

Moji thanksovi sve govore.
Predlažem i amandman da se svi uzdržimo od odgovaranja tih 15 minuta što je samo preporuka, da se izbegne uzaludan trud i da bi se dalo vremena korisniku da ispravi post osim naravno ako administrator ili moderatori procene da se mora reagovati, npr u slučaju kršenja Pravilnika. To je i predviđeno Pravilnikom.
Korisnikov avatar
Zaslužni forumaš
 
Postovi: 1542
Lokacija: Beograd
Zahvalio se: 1097 puta
Pohvaljen: 864 puta

  • +1

Re: Vreme izmene posta

Postod Daniel » Četvrtak, 21. Januar 2016, 14:23

Ja bih pre predložio amandman da se sami autori postova, nakon što postove objave, uzdrže od suštinske izmene i dopune istih, već da samo isprave eventualne tehničke greške (npr. slovne greške ili greške u Latexu).

Vrlo bitna stvar, koju moram da naglasim – ukoliko je neko pročitao vaš post pet minuta nakon što ste ga objavili, a vi ga izmenite ili dopunite nakon toga, onda taj korisnik koji je post pročitao neće dobiti nikakvu notifikaciju da se u tom postu pojavio nov sadržaj. Nasuprot tome, ako pošaljete nov post s dopunom prethodnog (što je varijanta koju svakako preporučujem), tada će i oni korisnici koji su pročitali prvobitni post videti notifikaciju da u toj temi ima novog sadržaja.

Postavio sam vreme editovanja na 15 minuta.
I do not fear death. I had been dead for billions and billions of years before I was born, and had not suffered the slightest inconvenience from it. – Mark Twain
Korisnikov avatar
Daniel  OFFLINE
Administrator
 
Postovi: 9300
Lokacija: Beograd
Zahvalio se: 5151 puta
Pohvaljen: 4951 puta

Re: Vreme izmene posta

Postod desideri » Četvrtak, 21. Januar 2016, 15:26

Daniel,
:thumbup:
Korisnikov avatar
Zaslužni forumaš
 
Postovi: 1542
Lokacija: Beograd
Zahvalio se: 1097 puta
Pohvaljen: 864 puta

Re: Vreme izmene posta

Postod Ilija » Četvrtak, 21. Januar 2016, 15:56

Daniel je napisao:Vrlo bitna stvar, koju moram da naglasim – ukoliko je neko pročitao vaš post pet minuta nakon što ste ga objavili, a vi ga izmenite ili dopunite nakon toga, onda taj korisnik koji je post pročitao neće dobiti nikakvu notifikaciju da se u tom postu pojavio nov sadržaj. Nasuprot tome, ako pošaljete nov post s dopunom prethodnog (što je varijanta koju svakako preporučujem), tada će i oni korisnici koji su pročitali prvobitni post videti notifikaciju da u toj temi ima novog sadržaja.

Hmm, kakva slucajnost. Upravo mi se to desilo jutros, pri odgovaranju u jednoj temi. :think1:

I jos jednom, zahvaljujem na usvojenom predlogu. :)
The difference between stupidity and genius is that genius has its limits. — Albert Einstein
Ilija  OFFLINE
Zaslužni forumaš
 
Postovi: 505
Lokacija: Beograd, Srbija
Zahvalio se: 170 puta
Pohvaljen: 452 puta

Prethodna

Povratak na PITANJA, PREDLOZI, ZAPAŽANJA...

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Index stranicaTimObriši sve kolačiće boarda
Danas je Četvrtak, 28. Mart 2024, 16:11 • Sva vremena su u UTC + 1 sat
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod – www.CyberCom.rs