Korisnički Kontrolni Panel
Pogledajte svoj profil
Pogledajte svoje postove
ČPP
Prijavite se

Matematički forum na kojem možete da diskutujete o raznim matematičkim oblastima, pomognete drugima oko rešavanja zadataka, a i da dobijete pomoć kada vam zatreba


















Index stranica MATEMATIČKI FORUM „MATEMANIJA“ – UOPŠTENO O RADU FORUMA PITANJA, PREDLOZI, ZAPAŽANJA...

Rad foruma

Sve o radu foruma – pitanja, primedbe, predlozi itd.
Ova rubrika nije predviđena za zadatke, niti za bilo kakva pitanja u vezi s matematikom!
  • +1

Rad foruma

Postod eseper » Nedelja, 20. Januar 2013, 18:07

Jel ovo u donjem desnom kutu namjerna reklama za 000webhost.com ili je ostala slučajno? :D

Također, primjetio sam da mi se često pri samom vrhu foruma pojavi neki crveni kvadrat s upozorenjem ili šta već piše. Mogu napraviti print screen kad dođe do toga...
Korisnikov avatar
eseper  OFFLINE
 
Postovi: 623
Lokacija: Split
Zahvalio se: 342 puta
Pohvaljen: 51 puta

Sharuj ovu temu na:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on MySpace MySpace Share on Google+ Google+

Re: Rad foruma

Postod Daniel » Nedelja, 20. Januar 2013, 20:32

Ne brigaj(te) ništa, sve je pod kontrolom... :)

eseper je napisao:Jel ovo u donjem desnom kutu namjerna reklama za 000webhost.com ili je ostala slučajno? :D

Da, to je reklama za 000webhost, free-server na kome smo hostovani. Pre neki dan mi je stigao mail u kome me pitaju kako sam zadovoljan njihovim uslugama, da li imam neke zamerke i, kako bi mi bili zahvalni ako bih postavio link ka njihovom sajtu. Učinio sam to, jer smatram da je korektno.

eseper je napisao:Također, primjetio sam da mi se često pri samom vrhu foruma pojavi neki crveni kvadrat s upozorenjem ili šta već piše. Mogu napraviti print screen kad dođe do toga...

Mislim da znam na šta misliš, možeš slobodno ignorisati, to te Latex informiše da nemaš Latex fontove instalirane na svom kompu, ali oni i nisu neophodni... Nemam ih ni ja... To upozorenje ti iskače samo kad pristupaš forumu prvi put posle brisanja cache-a u browseru, već sledeći put upozorenja neće biti. Do narednog brisanja cache-a.
I do not fear death. I had been dead for billions and billions of years before I was born, and had not suffered the slightest inconvenience from it. – Mark Twain
Korisnikov avatar
Daniel  OFFLINE
Administrator
 
Postovi: 9300
Lokacija: Beograd
Zahvalio se: 5151 puta
Pohvaljen: 4951 puta

Re: Rad foruma

Postod eseper » Petak, 25. Oktobar 2013, 09:02

Od jučer popodne forumu ne mogu pristupiti s računala i to koristeći tri različita browsera. Preko moba sve ide bez problema. Je li problem do moje mašine ili su problemi drugjde?
Korisnikov avatar
eseper  OFFLINE
 
Postovi: 623
Lokacija: Split
Zahvalio se: 342 puta
Pohvaljen: 51 puta

Re: Rad foruma

Postod eseper » Petak, 25. Oktobar 2013, 10:57

Sada opet sve normalno...
Korisnikov avatar
eseper  OFFLINE
 
Postovi: 623
Lokacija: Split
Zahvalio se: 342 puta
Pohvaljen: 51 puta

Re: Rad foruma

Postod Daniel » Petak, 25. Oktobar 2013, 12:43

Sinoć (kada je forum postao nedostupan) nije bilo moguće preko telefona uspostaviti vezu s hosting-provajderom. Zato sam im bio poslao mail, na koji sam nakon deset minuta dobio sledeći odgovor:
Postovani,
U toku je intervencija na hosting serveru na kome se nalazi i Vas hosting nalog.
Ocekujemo uskoro normalizovanje svih hosting servisa. Hvala na strpljenju.

Pošto se to normalizovanje nije uskoro desilo, ponovo sam ih zvao jutros (ovaj put sam uspeo da ih dobijem) i rekoše mi da će sajt biti dostupan u toku prepodneva, jer je bilo rađeno na DNS-ovima, pa dok ne prođe vreme propagacije...
Izgleda da je neki veći kvar bio u pitanju.

Nisam imao mogućnost da vam sinoć javim šta se dešava, ali za ubuduće da znate ako se ovako nešto dogodi, možete poslati pitanje na forumski e-mail nalog na gmail-u, pri čemu u adresi pre @ znaka treba da ukucate naziv ovog foruma, tj. matemanija (moram ovako, zbog botova). Kad forum padne zbog probema na serveru, taj mail će i dalje raditi.
I do not fear death. I had been dead for billions and billions of years before I was born, and had not suffered the slightest inconvenience from it. – Mark Twain
Korisnikov avatar
Daniel  OFFLINE
Administrator
 
Postovi: 9300
Lokacija: Beograd
Zahvalio se: 5151 puta
Pohvaljen: 4951 puta


Povratak na PITANJA, PREDLOZI, ZAPAŽANJA...

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Index stranicaTimObriši sve kolačiće boarda
Danas je Četvrtak, 28. Mart 2024, 12:50 • Sva vremena su u UTC + 1 sat
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod – www.CyberCom.rs