Korisnički Kontrolni Panel
Pogledajte svoj profil
Pogledajte svoje postove
ČPP
Prijavite se

Matematički forum na kojem možete da diskutujete o raznim matematičkim oblastima, pomognete drugima oko rešavanja zadataka, a i da dobijete pomoć kada vam zatreba


















Index stranica MATEMATIČKI FORUM „MATEMANIJA“ – UOPŠTENO O RADU FORUMA OBAVEŠTENJA

Dosadašnji prijemni ispiti s rezultatima

Dosadašnji prijemni ispiti s rezultatima

Postod Daniel » Ponedeljak, 06. Jun 2016, 23:26

Pošto se bliže prijemni ispiti, napravio sam posebnu sekciju na „Matemanijinom“ sajtu (van foruma) na kojoj će se nalaziti dosadašnji prijemni ispiti sa raznih fakulteta (hvala Iliji na ideji).
http://matemanija.com/prijemni/
Tu su i zaokruženi tačni odgovori, a ispod onih zadataka koji su dosad obrađeni na forumu, nalazi se i link ka konkretnoj temi.
Dosad sam postavio po pet prijemnih ispita sa svakog od tri fakulteta Beogradskog univerziteta – sa ETF-a, sa MATF-a i sa FON-a, unapred se izvinjavajući budućim studentima iz ostalih gradova regiona – nije mi ovime cilj da favorizujem Beograd, već je, jednostavno, na forumu dosad bilo najveće interesovanje za ova tri fakulteta. Imam u planu da s vremenom dodajem i prijemne s ostalih fakulteta iz regiona, u čemu mi i vi možete pomoći time što biste mi slali linkove sa zvaničnih sajtova fakulteta na kojima se nalaze objavljeni prijemni ispiti...
I do not fear death. I had been dead for billions and billions of years before I was born, and had not suffered the slightest inconvenience from it. – Mark Twain
Korisnikov avatar
Daniel  OFFLINE
Administrator
 
Postovi: 9300
Lokacija: Beograd
Zahvalio se: 5151 puta
Pohvaljen: 4951 puta

Sharuj ovu temu na:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on MySpace MySpace Share on Google+ Google+

Povratak na OBAVEŠTENJA

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Index stranicaTimObriši sve kolačiće boarda
Danas je Četvrtak, 28. Mart 2024, 10:21 • Sva vremena su u UTC + 1 sat
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod – www.CyberCom.rs