Korisnički Kontrolni Panel
Pogledajte svoj profil
Pogledajte svoje postove
ČPP
Prijavite se

Matematički forum na kojem možete da diskutujete o raznim matematičkim oblastima, pomognete drugima oko rešavanja zadataka, a i da dobijete pomoć kada vam zatreba


















Index stranica OSTALE MATEMATIČKE OBLASTI MATEMATIKA U INFORMATICI MATEMATIKA U PROGRAMIRANJU

[C] Sabiranje proizvoljnog broja kvadratnih matrica

Re: [C] Sabiranje proizvoljnog broja kvadratnih matrica

Postod Daniel » Četvrtak, 24. Septembar 2015, 15:16

@display_error
Ako program koji ti je Miladin napisao ne radi (ja ne znam C, pa ne mogu to da proverim), mogao bi i ti malo da se potrudiš da nađeš grešku, a ne da očekuješ od drugih da ti urade sve...
I do not fear death. I had been dead for billions and billions of years before I was born, and had not suffered the slightest inconvenience from it. – Mark Twain
Korisnikov avatar
Daniel  OFFLINE
Administrator
 
Postovi: 9300
Lokacija: Beograd
Zahvalio se: 5151 puta
Pohvaljen: 4951 puta

Sharuj ovu temu na:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on MySpace MySpace Share on Google+ Google+
  • +1

Re: [C] Sabiranje proizvoljnog broja kvadratnih matrica

Postod desideri » Četvrtak, 24. Septembar 2015, 17:34

Sem toga što reče Daniel,
ovo je pre svega matematički forum.
Ja znam C# i VB a C, C++ , Pascal itd mi nisu poznati. Sintaksu ne znam.
Ovo je lak zadatak, da se rešiti u bilo kom programskom jeziku. Naravno, uz poznavanje sintakse.
Molim te da ne postavljaš pitanja koja se tiču sintakse. Ovo je potforum "Matematika u programiranju", a ne potforum "Programiranje". Nema tog čoveka (čast izuzecima, ako ih uopšte ima) koji znaju sintaksu svih programskih jezika.
Daniel ti je lepo rekao (evo neću citirati, parafraziram) da sam nađeš grešku ako nije u redu ovo što je Miladin Jović napisao. A ja bih rekao da je to ok i da je greška ili u kucanju ili u tvom kompajleru.
Korisnikov avatar
Zaslužni forumaš
 
Postovi: 1542
Lokacija: Beograd
Zahvalio se: 1097 puta
Pohvaljen: 864 puta

Prethodna

Povratak na MATEMATIKA U PROGRAMIRANJU

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Index stranicaTimObriši sve kolačiće boarda
Danas je Četvrtak, 28. Mart 2024, 19:10 • Sva vremena su u UTC + 1 sat
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod – www.CyberCom.rs