Korisnički Kontrolni Panel
Pogledajte svoj profil
Pogledajte svoje postove
ČPP
Prijavite se

Matematički forum na kojem možete da diskutujete o raznim matematičkim oblastima, pomognete drugima oko rešavanja zadataka, a i da dobijete pomoć kada vam zatreba


















Index stranica RAZNO PRIJEMNI ISPITI IZ MATEMATIKE

Prijemni ispiti u regionu

Informacije o prijemnim ispitima, testovi sa ranijih prijemnih itd.

Re: Prijemni ispiti u regionu

Postod Mirko Topalovic » Subota, 27. Jun 2015, 10:29

Kakvi poslovi se radi posle SF?? Mislim u kojim firmama,sta tacno,da li je sigurno tj da li ima posla,i kako se kreću plate,posto sam cuo da su sa FON dosta dobre???
Od pmf sam odustao,Za FON pitanje da li je tezak (iz iskustva tvog brata)?
HVALA vam jos jednom GOSPODINE desideri :D
 
Postovi: 64
Zahvalio se: 26 puta
Pohvaljen: 13 puta

Sharuj ovu temu na:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on MySpace MySpace Share on Google+ Google+

Re: Prijemni ispiti u regionu

Postod desideri » Subota, 27. Jun 2015, 11:19

Zaista ne mogu precizno da ti odgovorim na tvoje pitanje u vezi s platama, no znaj da pripravnička plata bilo kog inženjera nije nešto puno veća od prosečne u nas.
Znam desetak ljudi koji su se kao master inženjeri (petogodišnje studije), ili po ranijoj klasifikaciji diplomirani inženjeri, zaposlili s tom početnom platom u rasponu od [inlmath]3.5\cdot10^4[/inlmath] do [inlmath]4\cdot10^4[/inlmath] RSD.
Nije u redu o novcu pričati na našem forumu (sigurno ste primetili da ne postoji nijedan jedini baner, a članstvo je, što bi rekao Daniel, naš administrator, "besplatno i uvek će biti"), zato se malo šalim, u matematičkom smislu naravno (mislim na ove eksponente), no podaci su ok.
Moj ti je savet da odabereš prema svojim željama i afinitetima. Nećeš pogrešiti bilo da je FON bilo da je SF. Ima posla :)
Iz iskustva mog brata, FON nije težak. Njemu su bile najteže prve tri godine. Dok nije upisao drugu godinu. :D
Posle se uozbiljio i diplomirao :thumbup: .
Korisnikov avatar
Zaslužni forumaš
 
Postovi: 1542
Lokacija: Beograd
Zahvalio se: 1097 puta
Pohvaljen: 864 puta

Re: Prijemni ispiti u regionu

Postod Mirko Topalovic » Subota, 27. Jun 2015, 15:48

Hahaha :D
Hvalaa
 
Postovi: 64
Zahvalio se: 26 puta
Pohvaljen: 13 puta

Prethodna

Povratak na PRIJEMNI ISPITI IZ MATEMATIKE

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Index stranicaTimObriši sve kolačiće boarda
Danas je Četvrtak, 28. Mart 2024, 21:08 • Sva vremena su u UTC + 1 sat
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod – www.CyberCom.rs