Korisnički Kontrolni Panel
Pogledajte svoj profil
Pogledajte svoje postove
ČPP
Prijavite se

Matematički forum na kojem možete da diskutujete o raznim matematičkim oblastima, pomognete drugima oko rešavanja zadataka, a i da dobijete pomoć kada vam zatreba


















Index stranica RAZNO PRIJEMNI ISPITI IZ MATEMATIKE

Srećno! :)

Informacije o prijemnim ispitima, testovi sa ranijih prijemnih itd.

Re: Srećno! :)

Postod samaras7 » Utorak, 28. Jun 2016, 16:11

Ljudi, šta mislite:
Na fon-u sam na prijemnom imao tačno 85 bodova. Šta mislite, kakve su mi šanse za ISiT na samofinansiranju? :(
Ja mislim da ću uspeti, mada prošle godine je sa 85 bodova, bilo 420. mesto. Doduše ove godine ima 60 mesta više, ali nemam podatak koliko je imao zadnji koji je upisao ISiT na samofinansiranju. Pozdrav!
 
Postovi: 15
Zahvalio se: 4 puta
Pohvaljen: 3 puta

Sharuj ovu temu na:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on MySpace MySpace Share on Google+ Google+

Re: Srećno! :)

Postod Nenad » Četvrtak, 30. Jun 2016, 16:09

Ovako, morao sam da dodjem do druga da bih se ulogovao na forum, posto nemam struju ceo dan.
Prijemni na viseru je bio presmesan, ali ja sam pogresio na najlaksem zadatku, napravio sam stvarno glupu gresku. Btw to je jedini zadatak koji nisam pregledao, jer sam bio uveren sto posto da je tacan. Ovako sam 28. po osvojenim bodovima sa prijemnog i 99. po bodovima iz srednje. Nadam se da cu upasti na budzet na zeljenom smeru.
A vama ljudi stvarno hvala za svu pomoc. Vi ste najzasluzniji za to sto sam na prijemni izasao bez trunke treme.
Nadao sam se da ce dati zadatak iz trigonometrije koji ce biti malo tezi, ali jok. Zadatak iz trigonometrije je bio prost, a o informatici da ne pricam xD.
Korisnikov avatar
Nenad  OFFLINE
 
Postovi: 26
Zahvalio se: 23 puta
Pohvaljen: 7 puta

Re: Srećno! :)

Postod Mećava » Subota, 02. Jul 2016, 01:19

Evo i ja da javim moje rezultate. Ipak su pomogle one carape =]. Radio sam prijemni na Masinskom fakultetu u BG. Nisam se bas proslavio uradio sam 12-13 zadataka bilo je nekih trigonometriskih malo zeznutih nesto sam isao nasumice i tako. Sve u svemu uzeo sam 33.6 plus iz skole 37.4 i to mi je bilo dovoljno da budem 323 od 1030. Primaju 520(20). http://vesti.mas.bg.ac.rs/wp-content/up ... 2016_1.pdf <----- Ovde mozete da vidite zadatke ja sam bio 2 grupa.
Mećava  OFFLINE
 
Postovi: 11
Zahvalio se: 2 puta
Pohvaljen: 7 puta

Re: Srećno! :)

Postod gaxon97 » Subota, 02. Jul 2016, 08:36

FON budzet :), 57/60 bodova na testu, zelim da se zahvalim svima sa foruma na pomoci i strpljenju, a posebno Danielu koji je uvek bio tu da ispravi sve moje pravopisne greske :D ahahha
gaxon97  OFFLINE
 
Postovi: 23
Zahvalio se: 6 puta
Pohvaljen: 6 puta

Re: Srećno! :)

Postod Nenad » Ponedeljak, 04. Jul 2016, 13:18

Upao samo! Hvala vam ljudi na svemu!!
Msm izašli su samo preliminarni rezultati, ali to je to, sumnjam da će se nešto promeniti i uticati na mene.
Naše druženje tek počinje. Položen je najlakši ispit. :D
Korisnikov avatar
Nenad  OFFLINE
 
Postovi: 26
Zahvalio se: 23 puta
Pohvaljen: 7 puta

Re: Srećno! :)

Postod politicar123 » Sreda, 06. Jul 2016, 22:23

Upao na E2, na FTN-u, 53/60 bodova na prijemnom, ukupno skoro 93 boda, ali moglo je to i bolje :D Sve u svemu hvala na pomoci, nisam postavljao mnogo pitanja, ali sam na postavljena pitanja dobijao odgovore :D
 
Postovi: 16
Zahvalio se: 0 puta
Pohvaljen: 3 puta

Re: Srećno! :)

Postod ubavic » Četvrtak, 07. Jul 2016, 19:30

Evo i ja da se javim.
Iako se nisam bas proslavio na prijemnom, upisao sam danas MATF :)
Vidimo se!
ubavic  OFFLINE
Zaslužni forumaš
 
Postovi: 623
Zahvalio se: 385 puta
Pohvaljen: 641 puta

Re: Srećno! :)

Postod Herien Wolf » Petak, 08. Jul 2016, 21:27

Screenshot_2.jpg
Screenshot_2.jpg (16.38 KiB) Pogledano 3055 puta
Korisnikov avatar
Zaslužni forumaš
 
Postovi: 231
Zahvalio se: 87 puta
Pohvaljen: 213 puta

Re: Srećno! :)

Postod jovanmilic97 » Ponedeljak, 18. Jul 2016, 09:56

Evo i ja da se ''pohvalim''(uz veliko zakasnjenje) da sam upisao ETF samofinansiranje. Puno zahvaljujem ovom sajtu i svima na koji su tu bili i koji ce biti. :D
 
Postovi: 45
Zahvalio se: 20 puta
Pohvaljen: 30 puta

Re: Srećno! :)

Postod powerranger2 » Petak, 02. Jun 2017, 11:37

Ćao ljudi!
Zanima me,po vašem mišljenju,koliko je prijemni na Matfu teži nego na FONu,gledajući prethodnu(2016) godinu?
 
Postovi: 1
Zahvalio se: 0 puta
Pohvaljen: 0 puta

PrethodnaSledeća

Povratak na PRIJEMNI ISPITI IZ MATEMATIKE

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju


Index stranicaTimObriši sve kolačiće boarda
Danas je Četvrtak, 28. Mart 2024, 18:44 • Sva vremena su u UTC + 1 sat
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod – www.CyberCom.rs