Korisnički Kontrolni Panel
Pogledajte svoj profil
Pogledajte svoje postove
ČPP
Prijavite se

Matematički forum na kojem možete da diskutujete o raznim matematičkim oblastima, pomognete drugima oko rešavanja zadataka, a i da dobijete pomoć kada vam zatreba


















Index stranica RAZNO PRIJEMNI ISPITI IZ MATEMATIKE

Srećno! :)

Informacije o prijemnim ispitima, testovi sa ranijih prijemnih itd.

Re: Srećno! :)

Postod desideri » Sreda, 08. Jul 2015, 13:37

Zahvaljujem svima koji su nas obavestili o rezultatima na prijemnim ispitima i svojim uspesima.
Tema se ne zatvara, daleko od toga, siguran sam da ima još ljudi koji bi se pohvalili (skromnost jeste vrlina, što bi rekao Siniša, i to podržavam, no prijemni je najčešće samo jednom u životu). Trebalo bi ceniti i uspehe drugih i sopstvene uspehe. Uopšte, ceniti sve što je pozitivno.
Čestitam vam svima, svaka čast :thumbup:
Korisnikov avatar
Zaslužni forumaš
 
Postovi: 1542
Lokacija: Beograd
Zahvalio se: 1097 puta
Pohvaljen: 864 puta

Sharuj ovu temu na:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on MySpace MySpace Share on Google+ Google+

Re: Srećno! :)

Postod Mirko Topalovic » Četvrtak, 09. Jul 2015, 15:35

Na prijemnom na fonu sam imao 60,isao sam i na pmf tamo uradio 17 tacnih,2 pogresno i jedan sam ostavio "Ne znam" upisao sam se na fon... :D
Kako provodite ove dane bez matematike? :D Ako uopste kod vas ima tih dana :D
 
Postovi: 64
Zahvalio se: 26 puta
Pohvaljen: 13 puta

Re: Srećno! :)

Postod zlatna ribica » Četvrtak, 09. Jul 2015, 17:18

čestitam, kolega! Kao i koleginici Andrijani :D
 
Postovi: 72
Zahvalio se: 24 puta
Pohvaljen: 20 puta

Re: Srećno! :)

Postod Daniel » Četvrtak, 09. Jul 2015, 17:29

@hachiman, @Trougao, @Anonimo, @Sinus Versus, @andrijana_ @Mirko Topalovic
Čestitam vam svima i hvala što ste lepe vesti o svom uspehu podelili s nama (ostalima sam već čestitao). :)
Svima vam želim još više uspeha od oktobra. :)

Mirko Topalovic je napisao:Kako provodite ove dane bez matematike? :D Ako uopste kod vas ima tih dana :D

Naravno da nema takvih dana. :) Si ti mislio da će forum d'umre čim vi ispolažete te svoje prijemne i pobegnete od matematike glavom bez obzira? :D

Imamo vrlo, vrlo zanimljive teme ovih dana. :mhm: Doduše, nema ih baš onoliko kao u vreme prijemnih, al' upravo zato sad možemo svakoj od tih postojećih tema da posvetimo mnogo više pažnje i vremena, pa se razviju i vrlo interesantne diskusije. Nije bitan kvantitet, bitan je kvalitet. :)
I do not fear death. I had been dead for billions and billions of years before I was born, and had not suffered the slightest inconvenience from it. – Mark Twain
Korisnikov avatar
Daniel  OFFLINE
Administrator
 
Postovi: 9300
Lokacija: Beograd
Zahvalio se: 5151 puta
Pohvaljen: 4951 puta

Re: Srećno! :)

Postod Mirko Topalovic » Četvrtak, 09. Jul 2015, 20:22

Hvala kolenigice,i ja tebi cestitam,a hvala i koleginici Andrijani,ukoliko i ona zeli da mi cestita,a ovom prilikom ja njoj cestitam....kao i tebi,ali to sam vec rekao.
:P
Daniele znam ja tebe,ne mozes ti bez matematike ni dana,nego je pitanje vise bilo upuceno za ostale saborce sa raznih prijemnih... :D mislim da si u onome u pravu,da su se svi razbezali glavom bez obzira :D Ja licno moram da se odmorim malo,ali svakako da mi je u mislima jos onaj tvoj savet koji si mi jednom prilikom dao (nadam se da se secas)...
 
Postovi: 64
Zahvalio se: 26 puta
Pohvaljen: 13 puta

Re: Srećno! :)

Postod zlatna ribica » Četvrtak, 09. Jul 2015, 20:54

hvala, hvala. Nadam se da cemo se druziti tamo, pretpostavljam da si na ISIT-u :D
 
Postovi: 72
Zahvalio se: 24 puta
Pohvaljen: 20 puta

Re: Srećno! :)

Postod Mirko Topalovic » Četvrtak, 09. Jul 2015, 21:30

Jesam...Druzicemo se naravno,ako zatreba i ucicemo zajedno :D
 
Postovi: 64
Zahvalio se: 26 puta
Pohvaljen: 13 puta

Re: Srećno! :)

Postod andrijana_ » Četvrtak, 09. Jul 2015, 22:08

Mirko Topalovic je napisao:Hvala kolenigice,i ja tebi cestitam,a hvala i koleginici Andrijani,ukoliko i ona zeli da mi cestita,a ovom prilikom ja njoj cestitam....

Hvala ti i naravno da zelim, ne samo fonovcima, nego i svima kojima vec nisam :D
 
Postovi: 73
Zahvalio se: 85 puta
Pohvaljen: 17 puta

Re: Srećno! :)

Postod Mirko Topalovic » Četvrtak, 09. Jul 2015, 22:49

Hvala sto zelis i sto si mi cestitala....
Vidjamo se u oktobru!
 
Postovi: 64
Zahvalio se: 26 puta
Pohvaljen: 13 puta

Re: Srećno! :)

Postod desideri » Subota, 11. Jul 2015, 17:47

Još jednom čestitam svima :thumbup:
Vidimo se još, ne u ovoj temi naravno, posebno u vezi s integralima, funkcijama, diferencijalnim jednačinama, linearnom algebrom...
A tek Operaciona istraživanja (npr. na FON-u)...
To je primenjena matematika koju planiramo da uvedemo (govorim u ime moderatorskog tima).
Tema se ne zatvara, znam da ste se svi "razbežali" posle ovih prijemnih i ostalih rokova, no znajte da Matemanija nikada ne spava :D
Korisnikov avatar
Zaslužni forumaš
 
Postovi: 1542
Lokacija: Beograd
Zahvalio se: 1097 puta
Pohvaljen: 864 puta

PrethodnaSledeća

Povratak na PRIJEMNI ISPITI IZ MATEMATIKE

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Index stranicaTimObriši sve kolačiće boarda
Danas je Četvrtak, 28. Mart 2024, 12:43 • Sva vremena su u UTC + 1 sat
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod – www.CyberCom.rs