Korisnički Kontrolni Panel
Pogledajte svoj profil
Pogledajte svoje postove
ČPP
Prijavite se

Matematički forum na kojem možete da diskutujete o raznim matematičkim oblastima, pomognete drugima oko rešavanja zadataka, a i da dobijete pomoć kada vam zatreba


















Index stranica RAZNO PRIJEMNI ISPITI IZ MATEMATIKE

Polaganje prijemnih ispita na razlicitim fakultetima

Informacije o prijemnim ispitima, testovi sa ranijih prijemnih itd.

Re: Polaganje prijemnih ispita na razlicitim fakultetima

Postod JohnLocke » Ponedeljak, 23. Maj 2016, 20:58

Matf je ove godine uveo elektronsko prijavljivanje za polaganje prijemnog ispita :?:
Ovo je prvi put ili? Moram da priznam da ovako nesto nisam ocekivo.
http://upis.matf.bg.ac.rs/
 
Postovi: 90
Zahvalio se: 63 puta
Pohvaljen: 12 puta

Sharuj ovu temu na:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on MySpace MySpace Share on Google+ Google+

Re: Polaganje prijemnih ispita na razlicitim fakultetima

Postod Ilija » Ponedeljak, 23. Maj 2016, 21:19

Za MATF ne znam, ali eto kad vec spominjemo, na ETF-u to takodje postoji. Dakle nedelju-dve pred odlazak na prijavu prijemnog pusti se tzv. "Veb prijava", gde popunite svoje osnovne podatke neke, pa ste kada dodjete da predate dokumenta oslobodjeni popunjavanja nekih obrazaca, jer oni to popune za vas. Tako da je to dosta efikasnije. Mislim, sustina toga je da oni kao naprave termine dolaska na predaju dokumenata, radi smanjenja guzve. :)
The difference between stupidity and genius is that genius has its limits. — Albert Einstein
Ilija  OFFLINE
Zaslužni forumaš
 
Postovi: 505
Lokacija: Beograd, Srbija
Zahvalio se: 170 puta
Pohvaljen: 452 puta

Re: Polaganje prijemnih ispita na razlicitim fakultetima

Postod Ajnštajn » Četvrtak, 16. Jun 2016, 23:28

Ilija, nisi u pravu za prijemni na FON-u (prijemni je sve samo ne lagan i dosta zadataka je istih kao na ETF-u), pripremam se za FON, a rezervne opcije su mi matematicki ili saobracajni, raspitala sam se i bolje je polagati ponovo prijemni u septembru, uvek se misteriozno pojavi jos nekoliko mesta, kojih nije bilo za studente sa drugih fakulteta u junu.. Naravno, rec je o samofinansiranju... Srecno ljudi!!!
 
Postovi: 1
Zahvalio se: 0 puta
Pohvaljen: 0 puta

  • +1

Re: Polaganje prijemnih ispita na razlicitim fakultetima

Postod Ilija » Četvrtak, 16. Jun 2016, 23:55

Pozdrav i dobro dosli na forum, gospodjice @Ajnštajn. Posto se spominjem u Vasem postu, red je da odgovorim, a da bismo znali o cemu se radi, citiracu svoj prethodni post:
Ilija je napisao:Mada, sumnjam da bi Matematicki ili ETF priznali prijemni sa FON-a (ne omalovazavam faks, ali je prijemni dooosta laksi, iskreno).

Mozda je doslo do nekog nesporazuma, ali eto da dopunim svoj odgovor. Da li je nesto lakse ili teze individualna je stvar. Mozda je nekom prijemni na bilo kom fakultetu veoma jednostavan, a nekome svaki pretezak. To se vec svodi na to koliko znamo matematiku. Ipak ja i dalje stojim iza toga da FON daje, takoreci, lakse zadatke u odnosu na ostale fakultete na kojima se primarno radi matematika. To je moje misljenje, a i svakog koga ja poznajem, a da matematiku za prijemni sprema ili je spremao. Dakle, meni je prijemni na FON-u laksi (citaj: dosta laksi) od prijemnog na ETF-u ili MATF-u. To sto sam rekao da je laski od nekog drugog, apsolutno ne znaci da sam taj prijemni ocenio kao lagan. Svakako da se slicni zadaci provlace, to je neminovno, ali mislim da bi se vecina slozila sa mnom ukoliko bi postojala neka anketa ili tako nesto.

Jos jednom pozdrav i srecno na predstojecim prijemnim ispitima. Da se to samo odradi dobro. Gde je lakse, gde je teze, ne treba mnogo da nas brine. Bitno je navezbati zadatke do maksimuma i onda opustencija. :thumbup:
The difference between stupidity and genius is that genius has its limits. — Albert Einstein
Ilija  OFFLINE
Zaslužni forumaš
 
Postovi: 505
Lokacija: Beograd, Srbija
Zahvalio se: 170 puta
Pohvaljen: 452 puta

Prethodna

Povratak na PRIJEMNI ISPITI IZ MATEMATIKE

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Index stranicaTimObriši sve kolačiće boarda
Danas je Četvrtak, 28. Mart 2024, 15:06 • Sva vremena su u UTC + 1 sat
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod – www.CyberCom.rs