Korisnički Kontrolni Panel
Pogledajte svoj profil
Pogledajte svoje postove
ČPP
Prijavite se

Matematički forum na kojem možete da diskutujete o raznim matematičkim oblastima, pomognete drugima oko rešavanja zadataka, a i da dobijete pomoć kada vam zatreba


















Index stranica RAZNO MATEMATIČKA LITERATURA

Zbirka zadataka za pripremu kvalifikacionog ispita za upis na Mašinski fakultet u Beogradu

Zbirka zadataka za pripremu kvalifikacionog ispita za upis na Mašinski fakultet u Beogradu

Postod bobanex » Ponedeljak, 17. Septembar 2018, 12:45

Da li neko poseduje ovu zbirku?
bobanex  OFFLINE
BANOVAN
 
Postovi: 523
Zahvalio se: 0 puta
Pohvaljen: 505 puta

Sharuj ovu temu na:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on MySpace MySpace Share on Google+ Google+

Re: Zbirka zadataka za pripremu kvalifikacionog ispita za upis na Mašinski fakultet u Beogradu

Postod bobanex » Ponedeljak, 17. Septembar 2018, 13:29

Nabavio sam.
bobanex  OFFLINE
BANOVAN
 
Postovi: 523
Zahvalio se: 0 puta
Pohvaljen: 505 puta

Re: Zbirka zadataka za pripremu kvalifikacionog ispita za upis na Mašinski fakultet u Beogradu

Postod cia » Nedelja, 28. Oktobar 2018, 17:31

Kako si nabavio zbirku?
cia  OFFLINE
 
Postovi: 3
Zahvalio se: 0 puta
Pohvaljen: 0 puta

Re: Zbirka zadataka za pripremu kvalifikacionog ispita za upis na Mašinski fakultet u Beogradu

Postod bobanex » Ponedeljak, 29. Oktobar 2018, 09:13

Kupio sam je od nekog ko je ove godine polagao prijemni.
bobanex  OFFLINE
BANOVAN
 
Postovi: 523
Zahvalio se: 0 puta
Pohvaljen: 505 puta

Re: Zbirka zadataka za pripremu kvalifikacionog ispita za upis na Mašinski fakultet u Beogradu

Postod cia » Četvrtak, 15. Novembar 2018, 11:09

Nabavila sam zburku ali je dosta tanka pa sam malo zbunjena da li zas da li ce to biti dosta da naucim za prijemni. Videla sam kod mojih drugova koji hoce elektrotehnicki faks da je njihov zbirka dosta veca pa se brinem malo. Da li znas nesto o tome?
cia  OFFLINE
 
Postovi: 3
Zahvalio se: 0 puta
Pohvaljen: 0 puta

Re: Zbirka zadataka za pripremu kvalifikacionog ispita za upis na Mašinski fakultet u Beogradu

Postod bobanex » Četvrtak, 15. Novembar 2018, 11:39

Prijemni na Mašinskom fakultetu je specifičan po tome što su zadaci na prijemnom identični onima u pripremnoj zbirci. Tako da bi trebalo da bude dovoljno da proradiš samo tu zbirku. Samo da naglasim da je 2015. izašla nova zbirka, nadam se da nisi nabavila staru. Zamolio bih i ostale koji su upoznati sa problematikom da ostave svoj komentar.
bobanex  OFFLINE
BANOVAN
 
Postovi: 523
Zahvalio se: 0 puta
Pohvaljen: 505 puta

Re: Zbirka zadataka za pripremu kvalifikacionog ispita za upis na Mašinski fakultet u Beogradu

Postod cia » Četvrtak, 15. Novembar 2018, 11:45

Kupila sam novu zbirku ovogodisnju samo ima oko 70 strana pa mi cudno da li ce biti dosta da polozim ispit. Da li mozda mislis da treba da se pripremam i iz zbirke za elektrotehnicki faks?
cia  OFFLINE
 
Postovi: 3
Zahvalio se: 0 puta
Pohvaljen: 0 puta


Povratak na MATEMATIČKA LITERATURA

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju


Index stranicaTimObriši sve kolačiće boarda
Danas je Četvrtak, 28. Mart 2024, 16:41 • Sva vremena su u UTC + 1 sat
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod – www.CyberCom.rs