Korisnički Kontrolni Panel
Pogledajte svoj profil
Pogledajte svoje postove
ČPP
Prijavite se

Matematički forum na kojem možete da diskutujete o raznim matematičkim oblastima, pomognete drugima oko rešavanja zadataka, a i da dobijete pomoć kada vam zatreba


















Index stranica RAZNO MATEMATIČKA LITERATURA

Prijedlog za knjigu za ponavljanje gradiva

Prijedlog za knjigu za ponavljanje gradiva

Postod hachiman » Četvrtak, 09. Jul 2015, 18:54

Ovako ne znam da li je ovo off-topic, ali da li mi neko moze predloziti neku dobru knjigu koja ima sazeto gradivo sva cetiri razreda srednje skole iz matematike, mislim svu teoriju. Dobio sam prijedlog za kupovinu knjige "Matematicka Sinteza 1-4" od Jovana Keckica, ali ne znam gdje da je nabavim u RS, ima li neki onlajn shop da je porucim, ili postoje li neke druge pristpucanije alternative (moze i na engleskom recimo)?

Unapred se izvinjavam ako je pogresan pod-forum.
 
Postovi: 14
Zahvalio se: 2 puta
Pohvaljen: 6 puta

Sharuj ovu temu na:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on MySpace MySpace Share on Google+ Google+

Re: Prijedlog za knjigu za ponavljanje gradiva

Postod desideri » Subota, 11. Jul 2015, 13:57

@hachiman,
premestio sam temu u Odmorište jer joj je, po mom mišljenju, pre mesto ovde.
A i sugerisano je premeštanje teme po potrebi i proceni moderatora od strane autora, tj. tebe. :)
Biće sigurno ljudi koji će ti ponešto sugerisati. Ja ti predlažem google upite tipa "Jovan Keckic knjige" ili "Jovan Keckic udzbenici".
Našao sam ponešto, no toga ima uglavnom na sajtovima tipa "kupujem-prodajem", ima npr. u Novom Sadu, no ne znam kako to funkcioniše pouzećem na relaciji Srbija-RS.
Pozdrav.
Korisnikov avatar
Zaslužni forumaš
 
Postovi: 1542
Lokacija: Beograd
Zahvalio se: 1097 puta
Pohvaljen: 864 puta


Povratak na MATEMATIČKA LITERATURA

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju

cron

Index stranicaTimObriši sve kolačiće boarda
Danas je Četvrtak, 28. Mart 2024, 11:53 • Sva vremena su u UTC + 1 sat
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod – www.CyberCom.rs