Zbirka zadataka za pripremu kvalifikacionog ispita za upis na Mašinski fakultet u Beogradu

PostPoslato: Ponedeljak, 17. Septembar 2018, 12:45
od bobanex
Da li neko poseduje ovu zbirku?

Re: Zbirka zadataka za pripremu kvalifikacionog ispita za upis na Mašinski fakultet u Beogradu

PostPoslato: Ponedeljak, 17. Septembar 2018, 13:29
od bobanex
Nabavio sam.

Re: Zbirka zadataka za pripremu kvalifikacionog ispita za upis na Mašinski fakultet u Beogradu

PostPoslato: Nedelja, 28. Oktobar 2018, 17:31
od cia
Kako si nabavio zbirku?

Re: Zbirka zadataka za pripremu kvalifikacionog ispita za upis na Mašinski fakultet u Beogradu

PostPoslato: Ponedeljak, 29. Oktobar 2018, 09:13
od bobanex
Kupio sam je od nekog ko je ove godine polagao prijemni.

Re: Zbirka zadataka za pripremu kvalifikacionog ispita za upis na Mašinski fakultet u Beogradu

PostPoslato: Četvrtak, 15. Novembar 2018, 11:09
od cia
Nabavila sam zburku ali je dosta tanka pa sam malo zbunjena da li zas da li ce to biti dosta da naucim za prijemni. Videla sam kod mojih drugova koji hoce elektrotehnicki faks da je njihov zbirka dosta veca pa se brinem malo. Da li znas nesto o tome?

Re: Zbirka zadataka za pripremu kvalifikacionog ispita za upis na Mašinski fakultet u Beogradu

PostPoslato: Četvrtak, 15. Novembar 2018, 11:39
od bobanex
Prijemni na Mašinskom fakultetu je specifičan po tome što su zadaci na prijemnom identični onima u pripremnoj zbirci. Tako da bi trebalo da bude dovoljno da proradiš samo tu zbirku. Samo da naglasim da je 2015. izašla nova zbirka, nadam se da nisi nabavila staru. Zamolio bih i ostale koji su upoznati sa problematikom da ostave svoj komentar.

Re: Zbirka zadataka za pripremu kvalifikacionog ispita za upis na Mašinski fakultet u Beogradu

PostPoslato: Četvrtak, 15. Novembar 2018, 11:45
od cia
Kupila sam novu zbirku ovogodisnju samo ima oko 70 strana pa mi cudno da li ce biti dosta da polozim ispit. Da li mozda mislis da treba da se pripremam i iz zbirke za elektrotehnicki faks?