Korisnički Kontrolni Panel
Pogledajte svoj profil
Pogledajte svoje postove
ČPP
Prijavite se

Matematički forum na kojem možete da diskutujete o raznim matematičkim oblastima, pomognete drugima oko rešavanja zadataka, a i da dobijete pomoć kada vam zatreba


















Index stranica MATEMATIČKI FORUM „MATEMANIJA“ – UOPŠTENO O RADU FORUMA KUTAK ZA GOSTE

Zaboravio sam sifru

Ovde možete prijaviti ako imate bilo kakve probleme u vezi s registracijom ili logovanjem na forum.
Ova rubrika nije predviđena za zadatke, niti za bilo kakva pitanja u vezi s matematikom!

Zaboravio sam sifru

Postod atpzaboraviosifru » Utorak, 27. Decembar 2016, 21:29

Zdravo, ja sam atp sa foruma, zaboravio sam sifru za ulazak kao i mejl na koji sam se registrovao, i sifru od mejla. Da li admin moze da mi promeni mejl na *************** pa da resetujem sifru ? Ukoliko je potreban dokaz da sam ovo stvarno ja, mozete mi poslati mejl i koje npr. brojeve ili tekst da okacim na github. Stvarno mi je glupo sto je ovako ispalo :p
Poslednji put menjao Daniel dana Petak, 30. Decembar 2016, 00:11, izmenjena samo jedanput
Razlog: Sakrivena mail-adresa, zbog mogućih spambotova
atpzaboraviosifru  OFFLINE
 

Re: Zaboravio sam sifru

Postod Daniel » Utorak, 27. Decembar 2016, 21:54

Pozdrav. Poslao sam, provere radi, mail na onu staru mail-adresu s koje je registrovan nalog atp.
Ako u dogledno vreme ne bude odgovora s te mail-adrese, poslaću ti mail na tu novu adresu *************** kako bih izvršio još neke provere (nemoj zameriti, al' zaista moram tako) i na kraju ti pomogao da povratiš pristup svom nalogu.
Poslednji put menjao Daniel dana Petak, 30. Decembar 2016, 00:38, izmenjena samo jedanput
Razlog: Sakrivena mail-adresa, zbog mogućih spambotova
I do not fear death. I had been dead for billions and billions of years before I was born, and had not suffered the slightest inconvenience from it. – Mark Twain
Korisnikov avatar
Daniel  OFFLINE
Administrator
 
Postovi: 9300
Lokacija: Beograd
Zahvalio se: 5151 puta
Pohvaljen: 4951 puta

Re: Zaboravio sam sifru

Postod atpzaboraviosifru » Utorak, 27. Decembar 2016, 22:15

Hvala na brzom ogovoru. Ok, odgovora nece biti sigurno jer niti se secam kako ide mejl, niti se secam sifre. Praticu situaciju ovde onda, pa se vidimo po forumu :D
atpzaboraviosifru  OFFLINE
 

Re: Zaboravio sam sifru

Postod atp » Četvrtak, 29. Decembar 2016, 22:31

Sve reseno, eto me nazad :D Moze li admin samo da obrise mejl da me nahvataju spam botovi ?
atp  OFFLINE
 
Postovi: 16
Zahvalio se: 8 puta
Pohvaljen: 12 puta

Re: Zaboravio sam sifru

Postod Daniel » Petak, 30. Decembar 2016, 00:11

Obrisano. :)
I do not fear death. I had been dead for billions and billions of years before I was born, and had not suffered the slightest inconvenience from it. – Mark Twain
Korisnikov avatar
Daniel  OFFLINE
Administrator
 
Postovi: 9300
Lokacija: Beograd
Zahvalio se: 5151 puta
Pohvaljen: 4951 puta


Povratak na KUTAK ZA GOSTE

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Index stranicaTimObriši sve kolačiće boarda
Danas je Četvrtak, 28. Mart 2024, 18:20 • Sva vremena su u UTC + 1 sat
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod – www.CyberCom.rs