Korisnički Kontrolni Panel
Pogledajte svoj profil
Pogledajte svoje postove
ČPP
Prijavite se

Matematički forum na kojem možete da diskutujete o raznim matematičkim oblastima, pomognete drugima oko rešavanja zadataka, a i da dobijete pomoć kada vam zatreba


















Index stranica RAZNO PRIJEMNI ISPITI IZ MATEMATIKE

Srećno! :)

Informacije o prijemnim ispitima, testovi sa ranijih prijemnih itd.
  • +1

Re: Srećno! :)

Postod Daniel » Četvrtak, 05. Jul 2018, 00:54

Opa, čestitam i nek je sa srećom! :thumbup: I hvala što si ovu lepu vest podelio s forumom. :)
I do not fear death. I had been dead for billions and billions of years before I was born, and had not suffered the slightest inconvenience from it. – Mark Twain
Korisnikov avatar
Daniel  OFFLINE
Administrator
 
Postovi: 9300
Lokacija: Beograd
Zahvalio se: 5151 puta
Pohvaljen: 4951 puta

Sharuj ovu temu na:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on MySpace MySpace Share on Google+ Google+
  • +1

Re: Srećno! :)

Postod DzoniMaler » Petak, 06. Jul 2018, 18:08

Pozdrav svima, hteo bih da se pohvalim da sam upao na budzet na oba fakulteta na kojima sam konkurisao, na FONu i MATFu. Na kraju sam upisao MATF, i smer.

Hvala svima koji su mi pomogli, a i onima koji su postavljali pitanja. Ja sam uglavnom bio spreman za prijemni, pitao sam par puta ovde i potrudio se da pomognem sa zadacima koji su drugima predstavljali problem.
 
Postovi: 23
Zahvalio se: 16 puta
Pohvaljen: 20 puta

  • +1

Re: Srećno! :)

Postod Daniel » Petak, 06. Jul 2018, 20:33

Super, čestitam. :thumbup: Video sam još ranije, po tvojim postovima koji su vrlo kvalitetni, da za tebe neće biti zime na prijemnom. A verujem, ni tokom predstojećih studija. :) Srećno s MATF-om!
I do not fear death. I had been dead for billions and billions of years before I was born, and had not suffered the slightest inconvenience from it. – Mark Twain
Korisnikov avatar
Daniel  OFFLINE
Administrator
 
Postovi: 9300
Lokacija: Beograd
Zahvalio se: 5151 puta
Pohvaljen: 4951 puta

  • +1

Re: Srećno! :)

Postod Griezzmiha » Utorak, 21. Jul 2020, 14:16

Iskoristio bih priliku, da se svima zahvalim za pomoc tokom spremanja prijemnog! Upisao sam smer informatiku i racunarstvo. Hvala jos jednom svima koji su izdvojili svoje slobodno vreme da pomognu oko spremanja, zaista ste velike ljudine, srdacan pozdrav za sve!
Korisnikov avatar
 
Postovi: 112
Zahvalio se: 48 puta
Pohvaljen: 2 puta

  • +1

Re: Srećno! :)

Postod Zisti1912 » Utorak, 13. Jul 2021, 14:05

Pozdrav svima,

Želeo bih da se zahvalim svim forumašima koji su mi pomogli da se upišem na željeni fakultet. Uspeo sam da upišem Mašinski i TMF na budžet, a na Građevinski sam upao na samofinansirajući. Hvala svima, ovakve divne rezultate ne bih uspeo da postignem bez vas, pomogli ste mi oko zadataka bezbroj puta i davali ste mi savete koje su mi bili od prevelike pomoći. HVALA VAM!!!!

Na kraju sam upisao svoju prvu želju, što je Mašinski fakultet. Želim svima sreće u životu i znajte da ste najbolji.

Hvala,
Zisti1912
 
Postovi: 33
Zahvalio se: 27 puta
Pohvaljen: 1 puta

Re: Srećno! :)

Postod Acim » Utorak, 13. Jul 2021, 16:49

Svaka čast, samo napred!
Acim  OFFLINE
 
Postovi: 370
Zahvalio se: 221 puta
Pohvaljen: 55 puta

Prethodna

Povratak na PRIJEMNI ISPITI IZ MATEMATIKE

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Index stranicaTimObriši sve kolačiće boarda
Danas je Četvrtak, 28. Mart 2024, 12:05 • Sva vremena su u UTC + 1 sat
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod – www.CyberCom.rs