Korisnički Kontrolni Panel
Pogledajte svoj profil
Pogledajte svoje postove
ČPP
Prijavite se

Matematički forum na kojem možete da diskutujete o raznim matematičkim oblastima, pomognete drugima oko rešavanja zadataka, a i da dobijete pomoć kada vam zatreba


















Index stranica MATEMATIČKI FORUM „MATEMANIJA“ – UOPŠTENO O RADU FORUMA PITANJA, PREDLOZI, ZAPAŽANJA...

Časti me kafom

Sve o radu foruma – pitanja, primedbe, predlozi itd.
Ova rubrika nije predviđena za zadatke, niti za bilo kakva pitanja u vezi s matematikom!

Časti me kafom

Postod primus » Utorak, 02. Februar 2021, 18:23

Video sam da na nekim forumima članovi stavljaju u signature (potpis) svoje Bitcoin adrese, PayPal.me linkove za donacije, Buy me a coffee dugmad i slično. Ne znam da li je ova vrsta potpisa dozvoljena na ovom forumu. Nigde u pravilniku nisam pročitao da je eksplicitno zabranjena. Šta mislite da li bi dozvola za postavljanje ovakve vrste potpisa doprinela poboljšanju rada ovog foruma ili bi samo nanela štetu njegovom altruističkom karakteru?
Plenus venter non studet libenter
Korisnikov avatar
primus  OFFLINE
 
Postovi: 232
Zahvalio se: 15 puta
Pohvaljen: 278 puta

Sharuj ovu temu na:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on MySpace MySpace Share on Google+ Google+

Re: Časti me kafom

Postod DaniloJ » Nedelja, 23. April 2023, 19:04

Koliko vidim već postoji sistem za pohvale i zahvaljivanje. Moj predlog je da, ako se već očekuje zarada, uvedu reklame na forum. Od prihoda može mesečno da se izdvaja manji deo i daje najaktivnijim i najkorisnijim članovima (npr da se postave parametri:
pohvaljen 50 puta ove nedelje - prvi nivo određena zarada
pohvaljen 100 puta ove nedelje - drugi nivo određena zarada
itd.
Na ovaj način trenutni sistem će postati korisniji i sa više funkcija (osim davanja kredibiliteta vlasniku)

Bojim se da ovaj forum ne deluje toliko aktivno na dnevnom nivou pa naplaćivanje ovakvim sistemom baš i ne bi bilo poželjno.
Takođe smatram da ako se ovde uvedu reklame i slične stvari smanjiće se aktivnost na forumu.
Tvoj predlog je interesantan ali čisto sumnjam da će iko koristiti te funkcije na ovom forumu pošto je ovo forum edukativnog karaktera.

Svakako interesantna tema za razmišljanje
DaniloJ  OFFLINE
 
Postovi: 20
Zahvalio se: 14 puta
Pohvaljen: 0 puta


Povratak na PITANJA, PREDLOZI, ZAPAŽANJA...

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Index stranicaTimObriši sve kolačiće boarda
Danas je Četvrtak, 28. Mart 2024, 22:22 • Sva vremena su u UTC + 1 sat
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod – www.CyberCom.rs