Korisnički Kontrolni Panel
Pogledajte svoj profil
Pogledajte svoje postove
ČPP
Prijavite se

Matematički forum na kojem možete da diskutujete o raznim matematičkim oblastima, pomognete drugima oko rešavanja zadataka, a i da dobijete pomoć kada vam zatreba


















Index stranica MATEMATIČKI FORUM „MATEMANIJA“ – UOPŠTENO O RADU FORUMA PITANJA, PREDLOZI, ZAPAŽANJA...

Tapatalk

Sve o radu foruma – pitanja, primedbe, predlozi itd.
Ova rubrika nije predviđena za zadatke, niti za bilo kakva pitanja u vezi s matematikom!

Tapatalk

Postod zlatna ribica » Petak, 13. Februar 2015, 00:43

Zanima me da li ce uskoro postojati i mogućnost da Matemaniju posecujemo preko aplikacije Tapatalk? :D
 
Postovi: 72
Zahvalio se: 24 puta
Pohvaljen: 20 puta

Sharuj ovu temu na:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on MySpace MySpace Share on Google+ Google+

Re: Tapatalk

Postod Gamma » Petak, 13. Februar 2015, 00:57

:handgestures-thumbupright: Ne bi to bilo loše.Koliko znam ta je aplikacija namjenjena samo za forume.Ja ulazim često na Matemaniju preko moba ali nisam koristio tu aplikaciju. Uvijek uđem preko Opere.
Gamma  OFFLINE
 
Postovi: 1009
Zahvalio se: 183 puta
Pohvaljen: 239 puta

Re: Tapatalk

Postod zlatna ribica » Petak, 13. Februar 2015, 09:20

takodje :D ali nekad mi preko Opere treba vise ucitavanja da bi mi prikazalo celu stranicu. A preko Tapatalk ulazim na neke druge forume i moze da bude korisno :D
 
Postovi: 72
Zahvalio se: 24 puta
Pohvaljen: 20 puta

Re: Tapatalk

Postod Gamma » Petak, 13. Februar 2015, 10:03

Meni je preko Opere ok.I sada koristim Operu.Jeste da je prednost Tapatalk-a da su svi forumu na jednom mjestu i kao što već kažeš brže je malo.Mada i ja ću preći na Tapatalk.
Gamma  OFFLINE
 
Postovi: 1009
Zahvalio se: 183 puta
Pohvaljen: 239 puta

Re: Tapatalk

Postod Daniel » Petak, 13. Februar 2015, 10:32

Hvala na predlogu, :) proveriću kako to funkcioniše s ovim forumom (koji je malo specifičan zbog Latexa), pa ću vam odgovoriti.
I do not fear death. I had been dead for billions and billions of years before I was born, and had not suffered the slightest inconvenience from it. – Mark Twain
Korisnikov avatar
Daniel  OFFLINE
Administrator
 
Postovi: 9300
Lokacija: Beograd
Zahvalio se: 5151 puta
Pohvaljen: 4951 puta

Re: Tapatalk

Postod Daniel » Petak, 13. Februar 2015, 22:16

Nažalost, ništa od toga zasad. Tapatalk nema podršku za Latex, a bez Latexa je ovaj forum prilično neupotrebljiv.
Nek ostane ovo kao predlog, a pratiću da li će možda u nekoj budućnosti Tapatalk uvesti i Latex podršku...
I do not fear death. I had been dead for billions and billions of years before I was born, and had not suffered the slightest inconvenience from it. – Mark Twain
Korisnikov avatar
Daniel  OFFLINE
Administrator
 
Postovi: 9300
Lokacija: Beograd
Zahvalio se: 5151 puta
Pohvaljen: 4951 puta

Re: Tapatalk

Postod Gamma » Petak, 13. Februar 2015, 22:39

Šteta :besan: Ja sam se baš nešto ponado da će moći ali nema veze idalje to me neće spriječiti da pratim Matemaniju preko moba :mrgreen:
Gamma  OFFLINE
 
Postovi: 1009
Zahvalio se: 183 puta
Pohvaljen: 239 puta

Re: Tapatalk

Postod Daniel » Petak, 13. Februar 2015, 22:42

Matemanija je, inače, fino optimizovana za pregled na mobu, Latex-formule se sasvim dobro vide. A moguće je i birati između mobile i standard prikaza.
I do not fear death. I had been dead for billions and billions of years before I was born, and had not suffered the slightest inconvenience from it. – Mark Twain
Korisnikov avatar
Daniel  OFFLINE
Administrator
 
Postovi: 9300
Lokacija: Beograd
Zahvalio se: 5151 puta
Pohvaljen: 4951 puta

Re: Tapatalk

Postod zlatna ribica » Subota, 14. Februar 2015, 00:27

Steta :/ pretpostavila sam da ce biti problem zbog Latexa, al' nada poslednja umire :D
 
Postovi: 72
Zahvalio se: 24 puta
Pohvaljen: 20 puta

Re: Tapatalk

Postod zeljko_mo » Ponedeljak, 14. Decembar 2015, 10:29

na windows uređajima je moguće skinuti aplikaciju koja se zove latex,pa kad u njoj napišemo što želimo samo copy/paste u forum. pa ako netko bude kombinirao tapatalk i tu aplikaciju, ne vidim razlog zašto ne bih forum bio dostupan i za tapatalk
BANOVAN
 
Postovi: 46
Zahvalio se: 37 puta
Pohvaljen: 0 puta

Sledeća

Povratak na PITANJA, PREDLOZI, ZAPAŽANJA...

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Index stranicaTimObriši sve kolačiće boarda
Danas je Četvrtak, 28. Mart 2024, 16:31 • Sva vremena su u UTC + 1 sat
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod – www.CyberCom.rs