Korisnički Kontrolni Panel
Pogledajte svoj profil
Pogledajte svoje postove
ČPP
Prijavite se

Matematički forum na kojem možete da diskutujete o raznim matematičkim oblastima, pomognete drugima oko rešavanja zadataka, a i da dobijete pomoć kada vam zatreba


















Index stranica MATEMATIČKI FORUM „MATEMANIJA“ – UOPŠTENO O RADU FORUMA KUTAK ZA GOSTE

Problem sa registracijom

Ovde možete prijaviti ako imate bilo kakve probleme u vezi s registracijom ili logovanjem na forum.
Ova rubrika nije predviđena za zadatke, niti za bilo kakva pitanja u vezi s matematikom!

Problem sa registracijom

Postod Acim » Subota, 21. Novembar 2020, 16:28

Pozdrav,
prilikom registracije nisam obratio pažnju kod zadatka gde treba da se odredi ostatak 83/22, ja u brzopletosti nisam pročitao da se tačno ostatak traži nego samo upisivao rezultat i sad piše da mora da se čeka određeno vreme dok ne bude ponovo moglo da se registruje, pa me zanima koliko se otprilike čeka?
Acim  OFFLINE
 

Re: Problem sa registracijom

Postod Daniel » Subota, 21. Novembar 2020, 20:55

Hm, nije se dosad dešavao takav problem. Ne bi trebalo da mora da se čeka. Za svaki slučaj obrisao sam keš na forumskom softveru (ako to uopšte i ima neke veze), pokušaj ponovo s registracijom, pa ako i dalje ne bude išlo pokušaj i ti da obrišeš keš u svom browseru. A ako i pored toga neće, možeš mi se javiti na mail (mail-adresu možeš videti na stranici s poljima za registraciju), pa ćemo rešiti.
I do not fear death. I had been dead for billions and billions of years before I was born, and had not suffered the slightest inconvenience from it. – Mark Twain
Korisnikov avatar
Daniel  OFFLINE
Administrator
 
Postovi: 9300
Lokacija: Beograd
Zahvalio se: 5151 puta
Pohvaljen: 4951 puta

Re: Problem sa registracijom

Postod Acim » Nedelja, 22. Novembar 2020, 09:42

Rešio sam, hvala. :)
Acim  OFFLINE
 
Postovi: 370
Zahvalio se: 221 puta
Pohvaljen: 55 puta


Povratak na KUTAK ZA GOSTE

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Index stranicaTimObriši sve kolačiće boarda
Danas je Četvrtak, 28. Mart 2024, 22:24 • Sva vremena su u UTC + 1 sat
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod – www.CyberCom.rs