Korisnički Kontrolni Panel
Pogledajte svoj profil
Pogledajte svoje postove
ČPP
Prijavite se

Matematički forum na kojem možete da diskutujete o raznim matematičkim oblastima, pomognete drugima oko rešavanja zadataka, a i da dobijete pomoć kada vam zatreba


















Index stranica RAZNO MATEMATIČKA LITERATURA

Rešeni zadaci iz zbirke

Rešeni zadaci iz zbirke

Postod Nastasjaa » Četvrtak, 25. Januar 2018, 00:51

Videla sam na fb brojne stranice i grupe koje nude pdf dokumente ili štampane primerke, u kojima su detaljno i postupno (nekad i na više načina) rešeni svi zadaci iz Fon-ove zbirke. Moje pitanje je da li neko možda poseduje ovako nešto, jer sam usput naišla i na ponude ljudi koji su ovo nabavljali kad su spremali prijemni, pa sada prodaju jer im više ne treba, ali kako su većinom oni već našli kupce, pomislih da nema ovde neko ko prodaje. Uglavnom, ako neko ima, zainteresovana sam da kupim. Takođe, značilo bi mi i ako neko umesto toga ima svoje sveske u kojima je rešavao zadatke iz zbirke! Volela bih da se, ako je neko rad da mi ih da/proda, javi u komentar... [vimeo][/vimeo]
 
Postovi: 7
Zahvalio se: 0 puta
Pohvaljen: 0 puta

Sharuj ovu temu na:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on MySpace MySpace Share on Google+ Google+

Re: Rešeni zadaci iz zbirke

Postod Tinker » Nedelja, 28. Januar 2018, 20:36

Jednu preporuku koji bih ti dao, čak i nakon prelaženja cele FON-ove zbirke, je da više pažnje obratiš na zadatke sa prethodnih prijemnih ispita, i uradiš što više ispitnih rokova, zato što ta zbirka nije dobar portret samog prijemnog ispita. Elem, zadaci na prijemnom su ipak za nijansu teži od tih iz zbirke, što možeš i da primetiš ako te je zanimalo dovoljno da uporediš :) . Svakako srećno! :D
Education is what remains after one has forgotten what one has learned in school - Albert Einstein
Tinker  OFFLINE
 
Postovi: 79
Zahvalio se: 54 puta
Pohvaljen: 35 puta


Povratak na MATEMATIČKA LITERATURA

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Index stranicaTimObriši sve kolačiće boarda
Danas je Četvrtak, 28. Mart 2024, 20:54 • Sva vremena su u UTC + 1 sat
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod – www.CyberCom.rs