Korisnički Kontrolni Panel
Pogledajte svoj profil
Pogledajte svoje postove
ČPP
Prijavite se

Matematički forum na kojem možete da diskutujete o raznim matematičkim oblastima, pomognete drugima oko rešavanja zadataka, a i da dobijete pomoć kada vam zatreba


















Index stranica RAZNO MATEMATIČKA LITERATURA

Knjiga sa zaokruženom matematičkom teorijom za srednju školu

Knjiga sa zaokruženom matematičkom teorijom za srednju školu

Postod štime » Nedelja, 17. Novembar 2019, 13:37

Kao što sam naslov kaže zanima me da li postoji knjiga koja na jednom mestu zaokružuje svu matematičku teoriju koja je recimo potrebna jednom znatiželjnom gimnazijalcu da zadovolji svoje apetite.
Ta knjiga treba da poseduje:
svu matematičko-srednjoškolsku teoriju,
sve dokaze formula, o kojima je reč u knjizi,
što više detalja, naročito istorijskih,
jednomrečju - hoću da kad otvorim knjigu dobijem većinu informacija koji se tiču određene oblasti, jer ono što ne volim kod matematike; to je da uvek tragam za dodatnom informacijom i uvek mi izmakne. Doduše nije matematika za to kriva, ali razumete poentu.

Rezime:
Nije problem ni na teži način pronaći ono što te zanima (npr. pretragom preko interneta), ali često se dešava bar u mom slučaju da mi neke bitne činjenice koje su bar meni bitne - izmaknu. A ja to ne želim, želim da znam i da ne sumnjam u svoje znanje i da imam odgovor na svako pitanje, i tek tada sam zadovoljan.

Nadam se da će mi neko pomoći.
štime  OFFLINE
 
Postovi: 31
Zahvalio se: 31 puta
Pohvaljen: 2 puta

Sharuj ovu temu na:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter Share on MySpace MySpace Share on Google+ Google+

Povratak na MATEMATIČKA LITERATURA

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Index stranicaTimObriši sve kolačiće boarda
Danas je Četvrtak, 28. Mart 2024, 23:30 • Sva vremena su u UTC + 1 sat
Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Prevod – www.CyberCom.rs